Mezun Social Network’te Sizleri Neler Bekliyor?

 • Mezun Social Network size “Uluslararası Eğitim” ve “Yurtdışı Yaşam” hakkında bilgi veren sosyal paylaşım platformudur.

  Mezun Social Network Best Match algoritmaları ile gerekli eşleşmeleri yaparak size en uygun okullara ve kişilere ulaşmanızı sağlıyor.

  Mezun Social Network’ün daha birçok özelliğini görmek için hemen üye olun!

  Uluslararası Eğitim Best Match:

  Uluslararası Eğitim bölümümünden; yurtdışında Eğitim alan kişilere ulaşabilir, eğitim sistemi, üniversite kabul şartları, başvuru süreçleri, yaşam ve Eğitim masrafları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Gitmek istediğiniz üniversite okuyan, mezun olmuş ya da okumak isteyen kişilerle tanışarak, en doğru bilgileri en doğru kişilerden alabilirsiniz

  Almak istediğiniz eğitime gore size tavsiye ettiğimiz okul profilerini inceleyebilir ve okul yetkililerine online soru sorabilirsiniz.

  Ayrıca Uluslararası Eğitim bölümümünden ABD Başkonsolosluğu, Fulbright ve Campus France yetkililerine doğrudan sorularınızı iletebilirsiniz.

  Yurtdışı Eğitim ile İlgileniyorum

  Yurtdışı Yaşam Best Match:

  Yurtdışı Yaşam bölümümünden; gitmek istediğiniz ülkede yaşayan kişilere ulaşabilir, yaşam, barınma ve çalışma şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Gitmek istediğiniz ülkede yaşayan kişilerle tanışarak, en doğru bilgileri en doğru kişilerden alabilirsiniz.

  Sizinle aynı yaş grubunda yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

  Ayrıca Yurtdışı Yaşam bölümümünden sizinle aynı okuldan mezun olmuş kişileri, sizinle aynı yaş grubunda çocuğu olan kişileri, yaşadığınız ya da yaşamak istediğiniz eyalette yaşayan kişileri bulabilirsiniz.

  Yurtdışı Yaşam ile İlgileniyorum

0 yorum