Gocmenlik Hukuku ve Green Card: Tum Soru ve Sorunlariniz Icin Bizimle Irtibata Gecin

 • Benchimol Law kurucu avukati Begüm B. Benchimol göçmenlik ve vatandaşlık alanlarinda hizmet vermektedir. Özellikle yatırımcı vizelerine (E-2, L1-A vb) yönelik hizmet veren şirket, evlilik dolayısıyla oturum izni, çalışma izni, H-1B vizesi, F-1, M-1, J-1 vizeleri ve sınır dışı edilme davaları ile ilgili de hizmet vermektedir. Merkez ofisi Kaliforniya eyaletinin San Diego şehrinde bulunup telefon ve görüntülü konferans aracılığı ile de konsültasyon imkanı sunmaktadır.
  Begüm B. Benchimol hukuk eğitimini Istanbul Bilgi Universitesi Hukuk Fakültesinde tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini California Western Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Senelerce icra ve iflas alanında hizmet verdikten sonra göçmenlik ve vatandaşlık hukuku alanına geçiş yapmış ve halen bu alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.
  Begüm B. Benchimol Kaliforniya Barosuna kayıtlı olup, AILA-Amerikan Göçmenlik Avukatları Birliği’nin aktif bir üyesidir. Kaliforniya eyaletinde ve çeşitli federal mahkemelerde temsil hakkına sahiptir.

  (858) 381-2060
  info@benchimollaw.com
  www.benchimollaw.com
  https://www.facebook.com/BenchimolLaw/
Paylaş  |  Şikayet Et  |  340 görüntülenme
0 yorum